تاریخ انتشار : دوشنبه 30 خرداد 1401 - 18:07
56 بازدید
کد خبر : 198804

دانلود زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 به نظر می رسد فیلم ترکی Doom for Love درباره عشق نافرجامی باشد که پتانسیل آن را دارد که فقط به «عشق» فارغ شود. فیرات و لیدیا به طور اتفاقی با هم آشنا می شوند. بعد از اینکه آژانس ترحیم نویسی اولی زیر و رو می شود، توسط

دانلود زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 به نظر می رسد فیلم ترکی Doom for Love درباره عشق نافرجامی باشد که پتانسیل آن را دارد که فقط به «عشق» فارغ شود. فیرات و لیدیا به طور اتفاقی با هم آشنا می شوند. بعد از اینکه آژانس ترحیم نویسی اولی زیر و رو می شود، توسط دوستان ملدا و صحرت از او دعوت می شود تا به سفر برود. نه فقط به هر مکانی، بلکه به یک خلوت مراقبه در قسمتی خلوت از جزیره.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 مربی آن شخصیت مشهوری است که به دلیل “صحبت کردن با مردگان” تبلیغات زیادی به دست آورده است. لیدیا با گروهی است که ملودی‌های آرام‌بخش را به سانسکریت و ترکی می‌خواند و می‌خواند. عرفان برادر فیرات به او کمک می کند تا در یک شرکت داروسازی به عنوان نماینده فروش کار کند.

در حالی که در یک کنوانسیون، لیدیا و فیرات دوباره ملاقات می کنند. و همینطور یوسف که فیرات فکر می کند شریک لیدیا است. اما این بار فیرات توسط دو نفر متقاعد می شود که زندگی پر استرس خود را پشت سر بگذارد و با آنها سفر کند. ماجراجویی زیباست… تا زمانی که ادامه دارد.

در این مقطع، «عذاب عشق» به طرز حیله‌گرانه‌ای ادعا می‌کند که بیداری برای افرادی است که از عدم پیشرفت خود سرگردان هستند و در دام ثروت ایدئولوژیک و مادی دارایی‌ها افتاده‌اند. این مماس نشان دهنده انحراف از حس قبلی است که ما فقط شاهد عاشق شدن یک دختر و پسر خواهیم بود و تا آخر عمر با خوشی زندگی می کنند. خوب، این است که از برخی جهات درست است.

وقتی برای اولین بار شروع به تماشای این کردم، Doom For Love مانند یک کمپین تبلیغاتی مفصل برای یک بسته تور به عقب نشینی به نظر می رسد. همه چیز را دارد – سواحل بکر، عکس های عجیب و غریب از هواپیماهای بدون سرنشین، و مردم باشکوهی که از زندگی لذت می برند. همه چیز برای واقع بینانه بودن بیش از حد عالی به نظر می رسد.

مدیر فیلمبرداری باید به خاطر زنده کردن جزیره با این زیبایی و زنده بودن اعتبار داشته باشد. عکس های او واقعاً گرانبهاترین جواهرات جزیره را به تصویر می کشد تا شما را خنک کند. اما به نظر می رسد حس سینمایی او در قاب بندی کمی از بین رفته است. حرکات، چهره شخصیت‌ها و مسدود شدن صحنه‌ها انگار فاقد خلاقیت و غریزه هستند. این تنها جنبه ای نیست که فیلم را آزار می دهد.

زیرنویس فیلم Doom of Love 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Doom of Love 2022 اجازه دهید ابتدا درگیری اصلی “Doom of Love” را مورد بحث قرار دهیم، چیزی که قطعا پتانسیل دارد. به زبان ساده، فراخوانی معنوی برای فرات وجود دارد که خود را رها کند. شخصی که او بود، دیدگاهی که در تمام این سال ها در مورد زندگی پیدا کرد. همه چیز باید از پنجره بیرون برود

شرایط فیرات ضرورت جهانی مدرن برای دستیابی به چیزی را با سخت کوشی و داشتن حقوق/درآمد و به دست آوردن دارایی نشان می دهد. در تضاد با روحیه بی خیال یوسف و لیدی است که هر چه می خواهند انجام می دهند و لحظه به لحظه زندگی می کنند. باز بودن فوق العاده ای برای احساس وجود دارد و نه فقط ظاهر آن.

بانویی که اعتکاف را سازماندهی می کند اشاره می کند که وجود ما فقط زمین و نور است. وقتی زنده هستید، روی زمین هستید. و وقتی بمیری سبک میشی. مشاهدات دیگر شامل درد و بدبینی بسیار زیاد است که از دست دادن زندگی به همراه دارد. این چیزی است که ما را به معنای واقعی فانی می کند.

یوسف نتوانست شریک سابق خود را رها کند. سفر او با لیدیا سفری بود که او مجبور شد به دلیل راحتی و آشنایی که او فراهم کرده بود انتخاب کند. قوس او فقط نشان می دهد که وقتی با پریشانی مواجه می شویم چقدر آسان است که به آن منطقه برگردیم. شخصیت لیدیا در قلمروی فلسفه قرار دارد که به راحتی به دلیل غیرعملی بودن و کودکانه بودن نادیده گرفته می شود.

ایده رهایی و نداشتن هدف در زندگی برای بسیاری احمقانه است. اما استدلال طرف مقابل وزن دارد. وقتی به آن هدف برسید چه اتفاقی می افتد؟ فقط میری یکی دیگه درست میکنی؟ و بعد از آن چه اتفاقی می افتد؟ این ایده‌ها در اصل بهترین بخش‌های «Doom of Love» هستند. حالا قسمت های نه چندان خوب.

در حدود ۱۰۰ دقیقه ای که این فیلم پخش می شود، لیدیا را می بینیم که آواز می خواند و جمعیتی در اطراف او بیش از نیمی از زمان را می رقصند. شاید “بیش از حد” آواز خواندن برای افرادی مانند ما که نمی‌توانیم افراد دیگر را در مورد سرگرمی و تفریح ​​درک کنیم، کمی بی‌معنی به نظر برسد!

زیرنویس Doom of Love 2022 - بلو سابتایتل

این باعث می‌شود که هلال سارال کارگردان هرگز وارد یک ساختار یا ساختار جدی برای روایتش نشود. در فکر دوم، نامیدن آن به عنوان «روایت» ناعادلانه خواهد بود، زیرا این موضوع کمترین شباهتی به آن ندارد. «Doom of Love» که از هم گسیخته و تا حدی سرخورده است، فقط با هذیان در این اطراف سرگردان است، به امید یافتن کسانی که برای سبک بی شکل خود دارند.

لیدیا سفر آنها را یکی از “یافتن خود” می نامد. اما به سختی می توان چنین برداشتی را از خود دید. سارال به اندازه کافی برای جلب توجه ما، یا بهتر است بگوییم نگه داشتن آن و مراقبت از آن، انجام نمی دهد. یا فرهات.

در عوض، درست زمانی که لحظه ای فرا می رسد که زندگی برای فیرهت معنا پیدا می کند، همه چیز بی رحمانه پس گرفته می شود. در یک ضربه، او محکوم شد به جایی که از آنجا آمده بود. «عشق چیزی نیست که شما مالک آن باشید یا بتوانید آن را تصرف کنید. شما باید آن را حس کنید، تا زمانی که ادامه دارد زندگی کنید. لیدیا در یک نقطه می گوید. آن لحظه هرگز برای “Doom of Love” فرا نمی رسد.

ممکن بود تولیدکنندگان امیدوار باشند که پایان به داستان عمق بیشتری می بخشد و به آن ذهن انتقادی می بخشد. اما متأسفانه، ما دقیقاً آن را می بینیم. «عذاب عشق» در پایان شما را سرگردان می‌کند. به امید اینکه منتظر چیزی خاص هستم که هرگز نمی رسد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.