تاریخ انتشار : دوشنبه 13 تیر 1401 - 12:04
71 بازدید
کد خبر : 199216

دانلود زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 عزیزان خود را بکش یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳ است که توسط آستین بان نوشته شده و توسط جان کروکیداس در اولین کارگردانی خود کارگردانی شده است. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس سال ۲۰۱۳ انجام داد و اولین واکنش

دانلود زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 عزیزان خود را بکش یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳ است که توسط آستین بان نوشته شده و توسط جان کروکیداس در اولین کارگردانی خود کارگردانی شده است. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس سال ۲۰۱۳ انجام داد و اولین واکنش های مثبتی را به همراه داشت. این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۳ نشان داده شد، و از ۱۶ اکتبر ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی اکران محدودی داشت.  Kill Your Darlings در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ در ایالات متحده بر روی Blu-ray و DVD در دسترس قرار گرفت و به دنبال آن در ۲۱ آوریل ۲۰۱۴ در بریتانیا منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 در سال ۱۹۴۴، شاعر آلن گینزبرگ (دانیل رادکلیف) در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک موفق به کسب مقام شد. او به عنوان یک دانشجوی سال اول بسیار بی تجربه وارد می شود، اما به زودی با لوسین کار (Dane DeHaan)، یک شخصیت سرکش که دارای اعتقادات ضد سازمانی قوی است، برخورد می کند.

گینزبرگ متوجه می شود که کار تنها به لطف استادی که به عنوان سرایدار کار می کند، دیوید کامرر (مایکل سی هال)، که تمام مقالات ترم کار را برای او می نویسد، موفق می شود در کلمبیا بماند. کامر با کار رابطه غارتگرانه دارد و عاشق او است و در ازای اطمینان از اخراج شدن کار، او را تحت فشار قرار می‌دهد تا به او محبت جنسی کند.

از آنجایی که گینزبرگ زمان بیشتری را با کار سپری کرد، به زودی با ویلیام اس. باروز (بن فاستر)، که به شدت درگیر آزمایش مواد مخدر است، و نویسنده جک کرواک (جک هیوستون)، که در آن زمان یک ملوان بود و از کلمبیا اخراج شد، ملاقات کرد. این افراد جاه طلب با هم تصمیم گرفتند یک جنبش ادبی جدید به نام چشم انداز جدید را به عنوان شورشی علیه قوانین، نهادها و استیوز پروفسور قانونی گینزبرگ و کار آغاز کنند. در حالی که گینزبرگ به همراه دوستان تازه یافته اش وارد سبک زندگی مواد مخدر، الکل و سیگار می شود، به آرامی شروع به ایجاد احساسات عاشقانه برای کار می کند.

کار به کامر می‌گوید که کارش تمام شده است و گینزبرگ را استخدام می‌کند تا مقاله‌های ترم او را بنویسد. کامر، در تلافی، گربه کرواک را فقط برای اینکه کرواک در نیمه های شب کشف و نجات دهد، در فر قرار می دهد.

پس از مدتی، کرواک و کار سعی می کنند فرار کنند و با هم به دریای تجاری بپیوندند، به این امید که به پاریس بروند.

در درگیری بین کار و کامر، کامر با چاقو کشته می شود و کار دستگیر می شود. کار از گینزبرگ می‌خواهد که برای او اظهارنامه‌اش را بنویسد. گینزبرگ در ابتدا تمایلی به کمک به کار بی‌ثبات ندارد، اما پس از کشف شواهد مهم‌تر در مورد کامر و رابطه گذشته‌اش، قطعه‌ای با عنوان «شب در پرسش» می‌نویسد. این قطعه یک رویداد احساسی‌تر را توصیف می‌کند، که در آن کار، کامر را می‌کشد، کسی که پس از تهدید با چاقو به او می‌گوید که از این رد نهایی ویران شده است. کار داستان «تخیلی» را رد می‌کند و از گینزبرگ مصمم التماس می‌کند که آن را برای کسی فاش نکند، زیرا می‌ترسد که در دادگاه بعدی او را خراب کند.

از مادر کار، مشخص شد که کامر اولین کسی بود که کار را در زمانی که بسیار جوانتر بود و در شیکاگو زندگی می کرد، اغوا کرد. پس از محاکمه، کار شهادت داد که حمله فقط به این دلیل رخ داد که کامر یک شکارچی جنسی بود و کار او را در دفاع از خود کشت. کار به قتل محکوم نشده است و فقط یک حکم کوتاه برای قتل دریافت می کند.

زیرنویس فیلم Kill Your Darlings 2013 - بلو سابتایتل

زیرنویس Kill Your Darlings 2013 گینزبرگ سپس «شب در پرسش» را به عنوان مقاله پایانی ترم خود ارائه می کند. بر اساس آن قطعه نثر تکان دهنده، گینزبرگ با اخراج احتمالی از کلمبیا مواجه می شود. یا باید اخراج شود یا باید ارزش‌های تأسیسی را بپذیرد. او اولی را انتخاب می کند، اما مجبور می شود تایپیک خود را پشت سر بگذارد. یک یا دو هفته بعد او متن را از طریق پست دریافت می‌کند که در آن نامه‌ای تشویق‌کننده از استادش به او می‌گوید که به نوشتن خود ادامه دهد.

در سال ۲۰۰۸، هنگام اجرای Equus در برادوی، دانیل رادکلیف تست بازیگری داد و نقش گینزبرگ را دریافت کرد. کریس ایوانز، جسی آیزنبرگ و بن ویشاو بدون رادکلیف به عنوان بازیگر انتخاب شدند. مدت کوتاهی پس از آن، تامین مالی فیلم از بین رفت. وقتی کارگردان جان کروکیداس دوباره تولید فیلم را آغاز کرد، نقش گینزبرگ را به رادکلیف پیشنهاد داد.

از ژوئن ۲۰۲۰، Kill Your Darlings بر اساس ۱۵۲ بررسی با میانگین امتیاز ۶.۵۹/۱۰، در Rotten Tomatoes دارای ۷۶% تاییدیه است. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «تقویت شده توسط شیمی فوق‌العاده بین دنیل رادکلیف و دین دی‌هان، عزیزانت را بکش، یک فصل اولیه از داستان نسل بیت را در کانون توجه قرار می‌دهد.» در متاکریتیک، فیلم میانگین داشت. امتیاز ۶۵ از ۱۰۰، بر اساس ۳۶ بررسی، که نشان دهنده نظرات “به طور کلی مطلوب” است.  این فیلم در اکران محدود ۱,۰۳۰,۰۶۴ دلار به دست آورد.

دیلی تلگراف به این فیلم نمره سه از پنج ستاره را اعطا کرد و اظهار داشت: «برخلاف اقتباس اخیر والتر سالس از «در جاده» که فلسفه بیت را با پوزخندی گسترده و زودباورانه پذیرفت، «عزیزان خود را بکش» در مورد ارزش جنبش کنجکاو است. و نبوغ شخصیت های آن هرگز فرض نمی شود». دیمون وایز، منتقد گاردین، پس از نمایش «عزیزان خود را پس از نمایش آن در جشنواره فیلم ساندنس» در سال ۲۰۱۳، این فیلم را به دلیل «معامله واقعی، تلاشی واقعی برای سرچشمه آغاز اولین ضدفرهنگ ادبی واقعی آمریکا در قرن بیستم» تحسین کرد. ویز نوشت، عزیزان خود را بکش، “احساس واقعی انرژی و اشتیاق را ایجاد می کند، برای یک بار پرهیز از کوبیدن کلیدهای ماشین تحریر برای نشان دادن هنرمندانی که واقعاً صحبت می کنند، طراحی می کنند و در نهایت به یکدیگر جرات ایجاد و نوآوری می دهند. و اگرچه این کار به عنوان یک قتل شروع می شود. Mystery، Kill Your Darlings را می‌توان به عنوان یک پیچ و خم اخلاقی فکری توصیف کرد، داستانی کاملاً در زمان خود و در عین حال داستانی که هنوز هم امروز طنین انداز است. وایز به فیلم چهار ستاره از پنج ستاره اهدا کرد. جاستین چانگ از Variety نوشت: “پانوشت اسرارآمیز Beat Generation با اجراهای ماهرانه، بصری های شاعرانه تاریک و رندر واضحی از دانشگاه دهه ۱۹۴۰ در Kill Your Darlings شکل گرفته است. کارگردانی شده با حس مطمئنی از سبک که مسلماً به محدودیت های باریک آن فشار می آورد. داستان جذاب، اولین فیلم جان کروکیداس ماجراجویانه و در عین حال تا حدودی درهم و برهم به نظر می‌رسد، زیرا گردابی از حسادت، وسواس و قتل را تصور می‌کند که آلن گینزبرگ، ویلیام اس. باروز و جک کرواک را در روزهای اولیه انقلاب ادبی خود فراگرفت.

زیرنویس Kill Your Darlings 2013 - بلو سابتایتل

باب روزنتال، “معتمد و منشی دیرینه گینزبرگ، رئیس آلن گینزبرگ تراست”، استدلال می کند که این فیلم “تداعی فوق العاده از دانشجویان جوان کالج در بحبوحه جنگ جهانی دوم است که ابزار بیان منحصر به فرد خود را در جهان پیدا می کنند.” ” با این حال، او می‌گوید که حاوی یکسری نادرستی‌ها نیز هست: «ساخت‌های کلان فیلم به اندازه جعلی‌های کوچک نگران‌کننده نیست، در هر صورت وقتی پای حقیقت گذاشته می‌شود و ظرافت حقیقت انکار می‌شود، پیام تبدیل می‌شود.  کالب کار در ادامه کامر را به عنوان یک شکارچی ۱۴ سال بزرگتر از لوسین کار توصیف کرد، که اولین بار لوسین را در زمانی که لوسین در سن بلوغ بود ملاقات کرد و بارها از ساده لوحی و ناامیدی مرد جوان برای نفوذ قوی مرد استفاده کرده بود. پس از اینکه توسط پدر طبیعی خود رها شد. علاوه بر این، کرواک، که فقط دوستی افلاطونی از لوسین می خواست، حسادت کامر را برانگیخت. در مقابل، با توجه به شرح حال دنیس مک‌نالی، زندگی‌نامه‌نویس جک کرواک، لوسین کار، که ویلیام باروز (دوست دوران کودکی کامر در سنت لوئیس) معتقد بود، همیشه اصرار داشت که او هرگز با کامرر رابطه نداشت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.