تاریخ انتشار : شنبه 8 مرداد 1401 - 15:49
72 بازدید
کد خبر : 200071

دانلود زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 این فیلم فقط با تمام وجود است. وقتی زندانیان سرود ملی را می خوانند و موسیقی متن پخش می شود، می توانید احساس کنید که فیلم در ۱۰ ثانیه اول خوب خواهد بود. فقط ملودی آن شما را به زمان هایی بازگردانده است که برای

دانلود زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 این فیلم فقط با تمام وجود است. وقتی زندانیان سرود ملی را می خوانند و موسیقی متن پخش می شود، می توانید احساس کنید که فیلم در ۱۰ ثانیه اول خوب خواهد بود. فقط ملودی آن شما را به زمان هایی بازگردانده است که برای اولین بار فیلم Green Mile یا The Shawshank Redemption را تماشا می کنید. می دانم، می دانم، می گویید “چی؟ مقایسه شما با آن فیلم هاست؟”. خوب حس همان است، روایت برای بیننده احساس واقعی و قدرتمندی می کند و باعث می شود که شما بخواهید بیشتر در مورد شخصیت ها بدانید و ناگهان آنها را به قلب خود نزدیک می کنید.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 تمام صحنه ها عالی گرفته شده اند. ما یک جورهایی از فیلم های بلغاری استفاده می کنیم که نور بالایی داشته باشند، بدون اینکه زیاد به فیلمبرداری فکر کنیم …. اما این یکی …. مرد من هر پلان آن را دوست دارم. اجرا می شود به طوری که شما باید از چیز دیگری پرت نمی شود. آقای ماکاریف دوباره از خودش پیشی گرفت و حداقل به من ثابت کرد که او بهترین کارگردان این کشور است و خیلی بیشتر از آنچه که می شود شایسته ستایش است.

زیرنویس فیلم In the Heart of the Machine 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس In the Heart of the Machine 2022 من به بازیگری اشاره نمی کنم، زیرا …. لعنت به عامیانه ای که آنها استفاده می کردند (مثل این که باید در هر فیلمی استفاده شود، زیرا این روشی است که شما می توانید احساسات بازیگران را احساس کنید، نه فقط یک شیوه تئاتر برای صحبت کردن با آنها نشان می دهد که چند سال در صحنه بازی کرده ایم). هر بازیگری کاملا انتخاب شده است. آنها شخصیت خود را در ارائه احساسات خام تجسم می بخشند.

و موسیقی متن!! فکر می‌کنم ویکتور آنجلوف مسئول این شاهکار احساسات و امید است که در هم تنیده شده‌اند تا شخصیت‌هایی مانند ققنوس از سرنوشت شما ظاهر شوند.

زیرنویس In the Heart of the Machine 2022 - بلو سابتایتل

یک آفرین بزرگ برای همه دست اندرکاران و من مطمئناً امیدوارم که اینطور باشد که فیلم پول زیادی به همراه دارد تا استعداد این کارگردان همچنان دلیلی برای ما بیاورد که باور کنیم یک فیلم بلغاری می تواند نامزد اسکار شود. .. چون این فیلم لیاقتش را دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.